4 סיבות למה עסקים צריכים ליווי משפטי שוטף

פירוט קצר של חלק מן השירותים (למה עסקים צריכים ליווי משפטי):

1. יצירת עסקאות בטוחות עם לקוחות \ ספקים

בכל יום נפתחות חברות חדשות, חלקן קורסות או חמור מכך, יוצרות חובות בכוונת תחילה.

קיימים אף לקוחות פרטיים הבוחרים לקבל שירותים ו\או מוצרים אך לא משלמים בעבורם, ובעל העסק נותר אל מול שוקת שבורה ללא יכולת פירעון.

בחלק מהמקרים ניתן למנוע את הגזל באמצעות עריכת הסכם איכותי, אליו ניתן מצורף שטר חוב, כתב ערבות, התחייבות צד ג', שיקים וכו' ובכך ניתן למזער את הנזקים.

לעו"ד מנוסה קיימים האמצעים ליצירת כתבי ערבות תקפים, הסכמים הצופים פני עתיד ומונעים מראש נזקים אפשריים ו\או תביעות, כך מגדילים את רווחיות העסקאות ומגנים על ביצוע התשלומים.

משרדנו מלווה עסקים ביצירת הסכמים ליצירת מתווה בטוח  המגן מגזל ו\או תביעות עתידיות.

2. מכתבי התראה

גופים הממשלתיים – אחד מהקשיים בעבודה מול גופים ממשלתיים הינה התקופה הארוכה עד לקבלת תשובה. לעיתים עסקים נותרים חודשים ללא תשובה מהעירייה ו\או מהבנק ו\או מגופים שונים, ללא יכולת פעולה.

מרבית העסקים אינם מודעים לעובדה שחלק מהגופים מחויבים במתן תשובה בפרק זמן קצוב. אותם גופים מנצלים את חוסר הידיעה ועושים את כל העולה על רוחם.

חייבים – בכל עסק קיימים לקוחות הבוחרים שלא לשלם בעבור השירות \ המוצרים שקיבלו.

במקרים רבים, די בכך שאותו חייב קיבל מכתב נוקשה מעו"ד והחבות נפרעת.

במקרים המפורטים לעיל ובמקרים רבים אחרים, די במשלוח מכתב התראה ו\או תגובה מעו"ד מנוסה הבקיא בתחומי העיסוק לצורך פתרון המחלוקת.

עורך דין אבי אדיב – ליווי משפטי שוטף לעסקים

3. גביה שוטפת

במקרים בהם מכתב ההתראה לא מביא לגביית החוב, אם עקב התעלמותו ואם עקב מצבו הכלכלי של החייב, אז עו"ד המלווה את החברה פונה בתביעה ו\או באמצעות פתיחת תיק הוצל"פ ומנהל הליכי גביה קשים כנגד החייבים.

בשלב זה, קיימת חשיבות רבה לזריזות עו"ד, שהרי קיים חשש שאותו חייב יבריח את נכסיו וירוקן את חשבונותיו.

ככל והעסק מלווה באמצעות משרדנו, משרדנו לומד את פעילות העסק ובכך יוצר שיטה להפעלת הליכי גביה מותאמים היוצרים גבייה מהירה.

לפרטים נוספים לעניין גבייה לחצו כאן

4. הסכם שכירות לעסק

שוכרים ומשכירים נכס, חשוב לערוך את הסכם השכירות בהתאם לסוג העסק ולזמינותו.

בכך למנוע בעיות עתידיות, לדוגמא, בעל נכס הבוחר לפנות אתכם בתום השנה, אם עקב אי מתן ההודעה בדבר המשך השכירות ואם עקב רצונו לפנות את הנכס עקב שוכר נוסף המבקש לשלם יותר.

הדבר נוגע אף לנכסים אותם משכיר בעל העסק, באמצעות הסכם הערוך בצורה נכונה, ניתן לדאוג לפינוי מהיר במקרה בו השוכר מפסיק לשלם ו\או במקרים אחרים הם יפר את הסכם השכירות.

  • משרדנו מעניק ליווי שוטף לעסקים החל מ 5 שעות ליווי בחודש, במסגרתם מקבל בעל העסק את השירותים הנדרשים על ידי משרדו.

נכתב על ידי עו"ד אבי חיים אדיב

המידע המצוי באתר זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. 

כל האמור באתר זה הינו באחריות הגולש ועו"ד ו\או האתר לא יישא באחריות כזו או אחרת בגין כל טענה ו\או נזק משפטי העלול להיגרם מקריאת תוכן האתר ו\או המאמר

נכתב על ידי עו"ד אבי חיים אדיב המידע המצוי באתר זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. כל האמור באתר זה הינו באחריות הגולש ועו"ד ו\או האתר לא יישא באחריות כזו או אחרת בגין כל טענה ו\או נזק משפטי העלול להיגרם מקריאת תוכן האתר ו\או המאמר
ברצוננו להוכיר תודה לעורך דין אבי חיים אדיב, תודה שאתה מלווה אותנו בכל ההליכים המשפטיים שעומדים למולנו. בימים אלה נראה כי כל צעד כולל השלכות כה רבות. מהתיק הראשון, ידענו שאיתך אנחנו רוצים ללכת לאורך כל הדרך (התיק נגמר בניצחון).
מילאן טויז בע"מ
אבי אדיב, אין מילים בפי בכדי להודות לך, 4 שנים נלחמנו לצורך קבלת כספנו, ואתה ב 3 חודשים דאגת שנקבל את כל הכסף בחזרה, אנחנו מודים לך מקרב לב.
יוסף ****
אבי מלווה את העסק שלי למעלה מ- 5 שנים. בכל רגע שאני צריך אותו הוא שם בשבילי. שירות אדיב ומקצועי. ממליץ בחום!
מיקי דזין
מנכ"ל ברנדיני
נשמח לעזור!
שלחו הודעה ועו"ד מומחה יחזור אליכם
בעת לחיצה על כפתור " חזרת נציג" הינך מאשר/ת בזאת לעורך דין אבי אדיב י לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.