נעים להכיר,

אבי אדיב

עורך דין נדל"ן ומסחרי

ברוכים הבאים למשרדו של עורך הדין אבי אדיב, בעל תואר במשפטים L.L.B., המתמחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין. עם ניסיון רב של שנים בהליכי גביה, תביעות כספיות, פש"ר, פר"ק וייצוג משפטי של גופים מהגדולים במשק, אנו כאן כדי להבטיח שהצרכים המשפטיים שלכם יטופלו במקצועיות וביעילות המרביים.

לקוחותינו כוללים רשתות מזון מהגדולות במשק, חברות פרסום הנסחרות בבורסה, חברות קייטרינג, יבואני צעצועים ועוד, ואנו גאים לספק להם שירותי ייעוץ וייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר.

הקדשנות שלנו לשירות הלקוח גורסת את כל ספק שאלה. במשרדנו, כל לקוח הוא לקוח מועדף. אנו מבינים את החשיבות שבטיפול אישי ומותאם, ולכן אנו מקדישים את הזמן והמשאבים הדרושים כדי להבטיח שהתיק שלכם יטופל בצורה הטובה ביותר.

במשרדנו, אנו מאמינים בהתמחות ובידע מקצועי. התמחותנו בתחום הנדל"ן והמקרקעין מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו פתרונות משפטיים מתקדמים ויעילים, על מנת לעמוד בפני האתגרים המשפטיים של היום.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולגלות את ההשקעה, המקצועיות והמומחיות שמאפיינים את משרדנו. פנו אלינו היום וקבלו ייעוץ משפטי מקצועי ואישי.


אנו זמינים בכל זמן לשאלות ובקשות, ומחכים לשרת אתכם בכל צורך משפטי.

משרדינו בעיתונות

לצפייה בראיון "סוגרים חשבון" לחצו על סרטון (צפייה מהנה)

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ועו"ד מומחה יחזור אליכם
בעת לחיצה על כפתור " חזרת נציג" הינך מאשר/ת בזאת לעורך דין אבי אדיב י לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.